Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
černá
černá
stříbrná
stříbrná

22 029 Kč s DPH

ks

Kvalitní Hifi zesilovač Yamaha A-S701 nabídne nejen stylový design, díky kterému jej můžete uložit do více místností a v žádné z nich nebude vypadat navíc nebo nezajímavě, ale hlavně skvělý prostředek pro poskytnutí ty nejlepších zážitků při poslechu hudby a to z více zdrojů.
Nezáleží zda jej připojíte k filmovým či hudebním přehrávačem nebo k zařízením, které disponují rozhraním Bluetooth. Nabízí výstup dva krát na dvoukanálový zvuk, proto vás i po připojení reproduktorů zvuk skvěle obklopují a s digitálním zvukem neztrácí žádný z prvků a je tak ještě čistší. Více

Výrobce: YAMAHAKód produktu: P00144 Doprava a platba

Sofistikovaný design zesilovače Yamaha A-S701 zaručí, že ho budete moci uložit do jakéhokoli prostředí, aniž by tam působil rušivě, právě naopak, každou místnost příjemně doplní. Co se týká jeho designové stránky, ta byla vytvářena i s důrazem na účelovost a tak jsou v jeho nitru symetricky rozděleny kanály, mezi nimiž má zvuk přímější přechod, což zajišťuje, že nebude rušen nepříznivými elementy a tak si zachová vyšší čistotu. Ta je podmíněna i pevností spodní části, díky které je chráněn před vibracemi. Ať se rozhodnete k němu zapojit jakýkoliv zdroj, nestane se, že by byly prvky hudby ochuzeny.


Total Purity Audio

Služba přináší čistší a tím pádem i kvalitnější reprodukci zvuku, protože přenos zvuku je přímější a tím pádem není ovlivněn rušivými prvky ani okolním hlukem. Systém za to vděčí svým součástkám s vysokou kvalitou a rozmístění s jakým jsou uloženy, protože je zde například pravý a levý kanál symetricky rozdělen, aby mezi nimi zvuk mohl lépe procházet.
ART Base

Anti Resonance and Thought, tak se označuje dno systému, tedy protirezonančné a tuhé. Díky němu si můžete být jisti, že středový reproduktor bude pevně držet na svém místě a tak nepodléhá vibracím, které by mohly nějakým způsobem zhoršit váš zážitek z poslechu jakéhokoli obsahu.


CD Direct Amplification

Pokud se rozhodnete zapojit přehrávač, na kterém si budete pouštět compact disky, zařízení se automaticky sladí se signály přijímanými z CD a tak produkuje méně nadbytečného hluku a soustředí se na samotnou podstatu audio stopy, čímž dosáhnou i jednotlivé skladby větší vyrovnanost. Přehrávače dokáže zapojit pomocí moderního magnetického MM phono terminálu.


YBA-11

K systému lze dokoupit i externí adaptér YAMAHA YBA-11, se kterým si pomocí rozhraní Bluetooth dokáže připojit jakékoliv současné zařízení, které tímto připojením disponuje. Tímto způsobem si vyslechnete skladby, které máte uložené v mobilním telefonu na zcela nové úrovni.
Specifikace

  • Hmotnost: 11.2 kg
  • Rozměry: 43,5 × 15,1 × 38,7 cm
  • Barevné provedení: černá, stříbrná
  • Frekvenční rozsah: 10 Hz-100 kHz +/-1,0 dB
  • Výkon: 2 × 160 W (4 ohmy)
  • Vstupy: 4× analogový RCA, MC/MM Phono, 1× digital optical TOS, 1× coaxial digital SP/DIF
  • Výstupy: 1× analogový RCA subwoofer, Reproduktory A+B
  • Příslušenství: Dálkové ovládání, Síťový kabel