Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
černá
černá
stříbrná
stříbrná

178 682 Kč s DPH

Nejvyšší model integrovaného zesilovače Yamaha vzdává hold hudební historii značky a ztělesňuje nejnovější inovace v oblasti hifi.
Nová vlajková loď integrovaných zesilovačů Yamaha reprodukuje hudbu s neutralitou, dynamikou a bez námahy rozehraje i obtížnější reproduktory. Před posluchačem doslova vytváří pódium, které způsobí, že celý hifi systém zmizí a posluchači dává pocit, že je v místnosti s oblíbeným umělcem a nikoli pouze s CD přehrávačem nebo gramofonem. Více

Výrobce: YAMAHAKód produktu: P00131-2 Doprava a platba

Zesilovač Yamaha A-S3200 disponuje čistě analogovými vstupy, k dispozici jsou symetrické i nesymetrické a nezapomnělo se ani na milovníky vinylů, těm umožňuje připojení svých gramofonů osazených přenoskami MM i MC. Yamaha A-S3200 myslí i na fanoušky domácího kina, kteří mohou tento zesilovač využít jako vynikající koncový stupeň ke svému AV receiveru.

Ve snaze o čistou muzikálnost byl použit mohutný 625VA toroidní transformátor. Ten díky minimálnímu vyzařování nemá negativní dopad na okolní citlivé zvukové obvody, zatímco měděný drát je veden přímo z navinutého jádra, což minimalizuje ztrátu energie a umožňuje posluchači nechat na sebe naplno působit emoce a energii, ukryté v hudbě. Velká péče byla věnována i výběru použitých součástek, např. kondenzátorů, včetně speciálních tenkostěnných nebo interní kabeláže. Zesilovač nabízí plně symetrické zapojení, což mimo jiné přináší skvělý poměr signál/šum a také přispívá k lepšímu oddělení obou kanálů. A protože nemalý vliv na výsledný zvuk má i mechanická konstrukce, jsou transformátor, kondenzátory a chladiče přišroubovány přímo k šasi, což zajišťuje větší tuhost. Nohy zesilovače jsou pak z tohoto důvodu přímo přivařeny k hlavnímu šasi. A-S3200 zkrátka nabízí originální konstrukci, která účinně potlačuje vibrace. Přednímu panelu dominují decentně podsvícené měřiče úrovně signálu pro oba kanály. Na zadním panelu pak upoutají luxusní reproduktorové konektory, které jsou přímo vyříznuty z mosazi a zajišťují perfektní spojení s reproduktorovým kabelem.


web výrobce 


Specifikace

  • Hmotnost: 24,7 kg
  • Rozměry: 43,5 × 18 × 46,4 cm
  • Barevné provedení: černá, stříbrná
  • Damping faktor: 250
  • Frekvenční rozsah: 5Hz – 100kHz (+0, -3dB)
  • Výkon: 2 × 170W (4 ohmy)
  • Vstupy: 1× analogový RCA main in (HT), 2× analogový XLR, 4× analogový RCA, MC/MM Phono
  • Výstupy: 1× analogový RCA line out, 1× analogový RCA pre out, analogový jack 6,3 mm, reproduktory A+B
  • Příslušenství: Dálkové ovládání, síťový kabel