178 728 Kč s DPH

Při vytváření řady G2.1 a zcela nového převodníku VEGA G2.1 jsme neustále usilovali o další inovace, které vedly k technickým inovacím, jež nadále zlepšují již tak skvělý zvuk našeho nejvýkonnějšího převodníku. Díky zcela nové vnitřní architektuře zaměřené na izolační techniky prostřednictvím měděného krytu a pokročilého systému odpružení s více pružinami pokračuje VEGA G2.1 v jízdě po špičce. Pokročilá galvanická izolace a vždy kontrolované, hyperpřesné duální 72 femtosekundové hodiny přispívají k mimořádné čistotě a přesnosti převodníku VEGA G2.1. Více

Výrobce: AURALiC Kód produktu: P00024 Doprava a platba

Pokračující inovace a vývoj

VEGA G2.1 je především D/A převodník zaměřený na výkon. Každý aspekt konstrukce převodníku VEGA G2.1 byl navržen tak, aby posunul hranice zvukového výkonu a přetvořil data v živé, emocionálně obohacující hudební představení - ale jeho konstrukce je jen polovinou příběhu. Neustále se vyvíjející architektura převodníku VEGA G2.1 kombinuje špičkový výkon D/A převodníku a funkčně bohaté online streamování a stává se srdcem vašeho digitálního zdroje. Ačkoli v sobě neskrývá možnosti serveru ARIES G2.1, streamování VEGA G2.1 je založeno na frameworku Lightning Streaming, takže oblíbené funkce AURALiC, jako jsou On-Device Playlists, Memory Caching, Gapless Playback a Bit-Perfect Multi-Room, máte na dosah ruky. Díky podpoře všech audiofilských formátů a rozlišení až do 32bit 384khz PCM a DSD512 je hvězdný VEGA G2.1 ztělesněním toho, co by měl digitálně-analogový převod s vysokým rozlišením představovat.


Šasi Unity II

Šasi VEGA G2.1 bylo navrženo jako dvojitý kryt, kde je vnější pouzdro z vysoce kvalitního hliníku doplněno vnitřní vrstvou z mědi. Tichý a hluk potlačující výkon šasi VEGA G2.1 Unity Chassis II doplňuje základna s vysokou hmotností a vylepšený čtyřstopý systém odpružení s více pružinami.


Dokonale vyvážené

Vnitřní obvody skříně VEGA G2.1 jsou fyzicky rozmístěny tak, aby se zlepšilo celkové vyvážení. A díky speciálně navrženým nožním hrotům, které tlumí a pohlcují vibrace, je VEGA G2.1 vždy stabilní a zajišťuje mimořádně hladký přenos signálu.


Krásně tichý

VEGA G2.1 představuje sofistikované techniky galvanického oddělení a Unity Chassis II, které drasticky snižují potenciál elektromagnetického rušení a zajišťují mimořádně čistý a jasný zvuk. VEGA G2.1 je o 10 % tišší než náš model VEGA G2.


Přizpůsobený čip D/A převodníku

Na trhu nebyl žádný DAC čip, který by splňoval naše požadavky na zvukový výkon u zcela nového modelu VEGA G2.1. Proto jsme použili upravené schéma čipu DAC Sabre, optimalizované pro zpracování zvukového signálu s rozlišením až DSD512. Je to jen další způsob, jak jsme zajistili, aby vše uvnitř VEGA G2 splňovalo prémiový standard celé řady G2.


Plně pasivní ovládání hlasitosti

Přesné ovládání, bez zkreslení a šumu. Jediný způsob, jak získat všechny tři možnosti, je pečlivě zkonstruovat žebříčkovou síť rezistorů R-2R - a přesně to jsme udělali u modelu VEGA G2.1.


Neviditelný

Osm relé s cívkou zůstává zcela pasivních, když se nepoužívají, nečerpají žádný výkon a produkují přesně nulový EMI šum. Po nastavení zůstává systém regulace hlasitosti VEGA G2.1 elektronicky neviditelný - další detail, který pomáhá VEGA G2.1 posouvat hranice zvukového výkonu.


Brilance displeje

4,0palcový barevný displej s přepínáním v rovině a vysokým rozlišením poskytuje kompletní provozní zpětnou vazbu: vstupní kanál, hlasitost, vzorkovací frekvenci, stav přehrávání a konfigurační nastavení.


Tesla G1

Naše hardwarová platforma Tesla G1 je výpočetním motorem, který dodává zařízení VEGA G2.1 výkon a flexibilitu potřebnou pro splnění požadavků moderního streamování s vysokým rozlišením. Platforma Tesla G1 je navržena kolem vysoce výkonného čtyřjádrového procesoru Cortex-A9 pracujícího na frekvenci 1 GHz, má 1 GB paměti DDR3 RAM a 4 GB úložiště. Díky automatickým aktualizacím je platforma Tesla G1 vybavena nejnovějšími funkcemi a podporou, takže vaše zařízení je vždy připraveno na špičkový výkon a nejnovější funkce.


Proměňte svou domácí síť v ekosystém pro streamování hudby.

Systém Lightning OS jsme vyvinuli tak, aby představoval nejkvalitnější streamovací prostředí, jaké jste kdy slyšeli. Pečlivě propracovaná softwarová architektura navržená speciálně pro spolupráci s výkonnou hardwarovou platformou Tesla, kterou najdete ve streamovacích produktech AURALiC, je systém Lightning OS plný špičkových inovací, které oživí vaši hudbu jako nikdy předtím. Připojte se ke všem svým zdrojům s vysokým rozlišením, ovládejte je pomocí uživatelských aplikací, jako je Lightning DS nebo Roon, a seznamte se s opravdovým audiofilským streamováním.


Flexibilita při zkoumání

Připojte k přehrávači VEGA G2.1 všechny zdroje, které máte, pomocí celé řady portů. Tradiční porty AES/ EBU, digitální koaxiální porty a porty TOSLINK jsou galvanicky odděleny pro lepší výkon. Přes síť Ethernet získáte přístup k síťovým zdrojům, jako jsou mediální servery UPnP/DLNA, internetové služby s vysokým rozlišením a internetová rádia.


Integrovaná rodina zařízení

Zařízení G2 a G2.1, postavená na špičkových přenosových protokolech, výkonnějším zpracování a vylepšené izolační technice, představují novou koncepci integrace komponent. Naše vlajková řada produktů poskytuje ultrarychlé připojení, a to výhradně díky technologii Lightning Link. Vše od zvukového signálu přes digitální taktování až po řídicí signály je snadno zpracováváno pomocí Lightning Link. Každý produkt G2 a G2.1 se může pochlubit portem pro připojení Lightning Link, což umožňuje jejich vzájemné propojení do stohu.


Lightning Link

Vysokorychlostní připojení typu HDMI s rychlostí 18 Gb/s poskytuje ultrarychlou obousměrnou komunikaci a může se pochlubit jediným skutečným spojením bez jitteru ve světě vysoce výkonného zvuku. Jako další bonus lze bez obav propojit produkty G2 a G2.1, což jim umožňuje bezproblémovou práci jako jednomu souvislému digitálnímu zdroji pro úžasný hudební zážitek.