Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

1 248 327 Kč s DPH

SW1X Audio Design™ PRE IV Line Pre-Amplifier
Zvuk je dospělý, velký a holografický, s rozsahem, autoritou a velkým dynamickým záběrem, ale především velmi transparentní, srovnatelný s velkým pasivním regulátorem hlasitosti. Je to skvělé vylepšení jakéhokoli lampového výkonového zesilovače, pohánějícího zdroje (D/A převodník nebo Phono), které mají slabší malý signál, nepřímo vyhřívaný koncový stupeň na bázi lampy. Více

Výrobce: SW1XKód produktu: P00218-4 Doprava a platba

PRE IV je linkový předzesilovač s nulovou zápornou zpětnou vazbou (zero NFB global or local), založený na lampových koncových stupních 6V6 s odděleným výstupním transformátorem (OPT).

Jedná se o další vývoj výkonového linkového předzesilovače PRE III. Rozdíl v konstrukci linkového stupně oproti výkonovým zesilovačům spočívá v tom, že naším cílem je zachování integrity signálu při minimalizaci výstupní impedance, a nikoli skutečné zesílení signálu a snížení výstupní impedance. V důsledku toho PRE IV nabízí zvuk podobný elektronkám DHT a navíc má velmi výkonný výstup pro řízení jakéhokoli výkonového zesilovače s výstupní impedancí pod 10 Ohmů.

Zvuk je dospělý, velký a holografický, s rozsahem, autoritou a velkým dynamickým záběrem, ale především velmi transparentní, srovnatelný s velkým pasivním regulátorem hlasitosti. Je to skvělé vylepšení jakéhokoli lampového výkonového zesilovače, pohánějícího zdroje (D/A převodník nebo Phono), které mají slabší malý signál, nepřímo vyhřívaný koncový stupeň na bázi lampy.

K dispozici buď ve verzi s dvojitým C-jádrem Super HiB transformátoru, nebo s pemalloy jádrem (verze Special) a na vyžádání i v limitované sériové verzi Signature.


SW1X Audio Design™ PRE IV Line Pre-Amplifier

Vlastnosti

Speciálně vybrané a harmonicky sladěné komponenty a kvalita materiálu Úroveň výkonu 4/5
Měděné vinuté transformátory se stejnosměrným jádrem Super HiB Signal Output Transformers (stříbrné zapojení OPT je volitelné)
Nulový NFB, 2 × 6J5 měničové elektronky a 2 × 6V6 výkonový ventilový výstupní stupeň
Napájecí zdroj 5Z3/5U4G/274B nebo 80 Přímo vyhřívaná dvojitá diodová lampa usměrněná C2xLC (filtrovaná tlumivkou)
Vintage, nevyráběné rezistory AB 2W a 1W
Duální monofonní stupňovité atenuátory s uhlíkovými rezistory AB a 2W niobovými nebo nemagnetickými měděnými tantalovými na vstupu AN
Vyvážené výstupy XLR a jednostranné výstupy RCA
Matný stříbrný nebo černý hliníkový povrch (čistě měděný povrch je volitelný)
Elektronkový komplement: 2 × 6J5, 2 × 6V6 , 1 × 5Z3/5U4


Volitelné doplňky

Černé kondenzátory Gate v napájecích zdrojích
Síťové transformátory a tlumivky SHiB s dvojitým stejnosměrným jádrem
Jemná stříbrná kabeláž
AN 2W stříbrné, nemagnetické, tantalové rezistory
Jemné stříbrné vinutí signálových výstupních transformátorů
Poznámka: Vzhledem k probíhajícímu výzkumu a vývoji společnosti SW1X Audio Design se specifikace mohou změnit bez předchozího upozornění.

Specifikace

  • Rozměry (v × š × h): 250 × 440 × 400 mm
  • Hmotnost: 23 kg
  • Maximální spotřeba energie: 80 W
  • Výstupní šum, nevážený: < 0.5 mVrms
  • Výstupní impedance: < 10 Ω