153 581 Kč s DPH

ks

Furutech NanoFlux Speaker Cable
Stručně řečeno, vše v signálové cestě skutečně dělá rozdíl. Poslechněte si a přesvědčte se o rozdílu, který může reproduktorový kabel NanoFlux ve vašem systému přinést. Více

Výrobce: FURUTECH Kód produktu: 6782 Doprava a platba

Účinný průměr vaší hudby!

Spojení mezi reproduktory a zesilovači je v systému jedním z nejdůležitějších. Reproduktorové kabely přenášejí velký proud a vyžadují nízké odporové ztráty, aby se část energie signálu neproměnila v teplo; vysoce výkonné konstrukční techniky vyžadují velké průměry kabelů nebo svazky menších vodičů pro efektivní velký průměr. Nízký odpor také udržuje vysoký tlumicí faktor zesilovače, který zabraňuje nekontrolovaným pohybům reproduktorů.

Společnost Furutech specifikuje α (Alpha) Nano-Au-Ag OCC Pure Transmission vodiče zakončené krásně navrženými vysoce výkonnými rhodiovanými nemagnetickými konektory typu spade z čisté mědi na konci zesilovače a rhodiovanými banánky na druhém konci. Značně robustní extrémně nerezonanční těla konektorů mají povrchovou úpravu z vrstvených uhlíkových vláken a nerezové oceli. Dielektrikum/izolace je ze speciálního PE zvukové kvality, který snižuje kapacitu a zlepšuje mechanické tlumení pro větší rozlišení, čistotu, silnou dynamiku a navíc ultra tichou zvukovou scénu, v níž se hudba plněji rozvíjí bez umělých odlesků "oblasti přítomnosti" vyšších frekvencí.

Furutech Alpha Nano-Au-Ag OCC je jedním z nejlepších vodičů, které inženýři společnosti Furutech našli pro reprodukci zvuku.

Nová technologie použitá ve vysoce specializovaném výrobním procesu tohoto ultra výkonného napájecího kabelu kombinuje světově proslulé vodiče Furutech Alpha- OCC s mimořádně účinným zesilovačem přenosu signálu Furutech Nano Liquid a vytváří tak vodiče Nano-Au-Ag. Molekuly Nano Liquid jsou tak malé (8 nanometrů v průměru (8/1000000 mm), že pokrývají povrch Alpha-OCC a "vyplňují" všechny konkávně-konvexní úseky, které na povrchu vodiče zůstaly během výrobního procesu, čímž zvětšují plochu elektrické vodivosti a snižují impedanci. Velmi přesná kombinace supermikročástic zlata a stříbra a množství disperzního skvalenového oleje použitého na vodiči má velký vliv na reprodukci zvuku a inženýři společnosti Furutech se na přesném poměru částic zlata a stříbra dohodli po pečlivém poslechu nesčetných testovacích vzorků. Výsledný "vyladěný" kabel nabízí vynikající celkovou vyváženost vlastností, kterými je společnost Furutech známá a které umožňují procítit zážitek a komunikovat s hudbou. Výsledkem je extrémně jemné rozlišení dole a skrze velmi nízkou hladinu šumu, vylepšená zvuková inscenace a hmatatelnost obrazu, muzikální, atraktivní, "kulaté" střední pásmo, hutné a kontrolované basy a navíc výkon a dynamika, které jsou na rozdávání, aby vaši hudbu rozpálily!

Stručně řečeno, vše v signálové cestě skutečně dělá rozdíl. Poslechněte si a přesvědčte se o rozdílu, který může reproduktorový kabel NanoFlux ve vašem systému přinést.

Reproduktorový kabel Furutech Nanoflux se dodává s lopatkami CF-201 (R) pro zesilovač a banánky CF-202 (R) pro reproduktor. Další kombinace na vyžádání.

Specifikace

  • α (Alpha) Nano-Au-Ag OCC čisté přenosové vodiče
  • Krásně konstruované vysoce výkonné nemagnetické lopatky z čisté mědi s rhodiovaným povrchem Typ CF-201 (R)
  • Nemagnetické rhodiované banánky Typ CF-202 (R)
  • Dielektrika/izolace: Speciální PE pro zvukovou techniku snižuje kapacitu pro lepší tlumení vibrací.
  • Výsledkem je vyšší rozlišení, čistota, silná dynamika a mimořádně tichá zvuková scéna, v níž se hudba plněji rozvíjí bez umělého odlesku "oblasti přítomnosti" vyšších frekvencí.
  • Délka: 2,5 m (další délky jsou k dispozici na objednávku)