Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

146 862 Kč s DPH

Moderní, univerzální, dokonalý
Moderní doba je už dlouho naší každodenností. Ploché televizory, tablety a hudební systémy rostou společně a představují nové výzvy, při kterých ne vždy zbývá místo pro velké reproduktory. Manger w1 tyto požadavky splňuje. Manger w1, vhodný pro montáž na stěnu, realizovaný bez kompromisů z hlediska technologie a řemeslného zpracování, otevírá nové perspektivy z hlediska kvality a praktičnosti. Více

Výrobce: MANGER AUDIOKód produktu: P00197-1 Doprava a platbaBrilantní režisér

Dva reproduktory Manger w1 jsou kompaktní a snadno se připevňují na stěnu a jsou výkonnými partnery pro stereo systém nebo moderní televizor s plochou obrazovkou. Jako centrum se Manger w1 nekompromisně ujme režie i ve vysoce kvalitním prostorovém systému. Všude tam, kde je zapotřebí dospělý, místnost vyplňující zvuk a kde je málo místa, je Manger w1 první volbou a lze jej nenápadně integrovat do jakéhokoli prostředí.


Zrodila se hvězda

Akustickým srdcem nástěnného reproduktoru Manger w1 je patentovaný zvukový měnič Manger. Bez problémů přenáší celé zvukové spektrum od nízkých tónů až po nejvyšší frekvence. Protože jsou všechny signály reprodukovány z jednoho bodu, dopadají na náš sluch vždy ve stejnou dobu, ať už se nacházíme kdekoli v místnosti. Výsledek: přehnaná věrnost impulzů a nádherné prostorové podání, které je daleko před klasickými vícepásmovými reproduktory.


Komfortní expert

Manger w1 lze připevnit v jedné rovině se stěnou. Zadní stěna reproduktoru je konstruována tak, aby do ní bylo možné pohodlně přivést kvalitní kabely ze stran nebo zespodu. Pevné připojovací svorky zaručují trvalý a čistý přenos signálu.


Vždy ve špičkové formě

Mírně skloněná přední část reproduktoru Manger w1 nabízí v praxi obrovské výhody, umožňuje mimořádně vyvážený vyzařovací diagram, který vyplňuje místnost na velké ploše. Dva z reproduktorů lze instalovat vlevo a vpravo od plochého televizoru, ale nemusí být v jeho blízkosti. Manger w1 lze stejně snadno instalovat i poměrně vysoko, například ve spojení s projektorem. Šikmý tvar zajišťuje, že v místě poslechu zvuk plně rozvine svůj potenciál.
Perfektní zvuk, doprovázený dokonalým vzhledem

Díky velkému výběru nádherných dýh a barev je reprosoustava Manger w1 perfektně zvukově i vzhledově vyladěná v jakémkoli prostředí. Ať už nenápadný v bílé barvě, elegantní v černém laku nebo v jakékoliv barvě dle vašeho výběru - Manger w1 vychází zcela z vašich přání.

Specifikace

  • Typ: Pasivní 1pásmový nástěnný reproduktor
  • Impedance: 8 Ohmů
  • Kmitočtový rozsah: 150 Hz - 40 kHz
  • Frekvence horní propusti: 150 Hz
  • Citlivost: 89 dB 1 W/1 m
  • Maximální SPL: 106 dB Špička
  • Rozměry: 264 × 436 × 71/136 mm
  • Úhel sklonu: 16°
  • Hmotnost: 8 kg