Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

494 435 Kč s DPH

Dokonalá choreografie
Hudba je víc než jen soubor not, tónů a taktů - spojuje kreativitu, umění a vášeň v časovém kontextu. Časová dokonalost je rámcem hudby - v originále i v reprodukci. Aktivní reproduktory Manger s1 sledují tuto choreografii důsledněji než jakékoli jiné reproduktory, a jsou tak schopny reprodukovat hudbu nefalšovaně a celistvě. Více

Výrobce: MANGER AUDIOKód produktu: P00192-2 Doprava a platbaDoba zrání

Věrná reprodukce je cílem společnosti Manger Audio již více než 50 let. Všechny znalosti, všechny zkušenosti z výzkumu, inženýrství a řemeslného zpracování za tyto roky se odrážejí ve zvukových systémech Manger s1. Jejich nadčasový design je elementární součástí celkové konstrukce. Mistrovsky zpracovaná skříň nabízí elektronice a šasi pracovní podmínky, které jsou pro dokonalou reprodukci klíčové.


Design a technologie v harmonii

Jejich atraktivní tvar důmyslně skrývá úsilí a pečlivost, které jsou vloženy do každého detailu soustav Manger s1. Mimořádně stabilní rám uvnitř reproduktoru zabraňuje vzniku zvuk poškozujících rezonancí od stěn skříně a stojatého vlnění v interiéru. Šasi jsou pečlivě zasazena do 1,5" milimetru (!) tlusté přední stěny a každé má svůj vlastní uzavřený prostor. Velkoryse zaoblené hrany skříně snižují difrakci zvuku, optimalizují vyzařovací chování a podtrhují nadčasovou eleganci těchto výjimečných reproduktorů.


Ve znamení hvězdy - zvukový měnič Manger

Dosáhnout špičkového výkonu znamená opustit vyjeté koleje a vydat se novými cestami. Při hledání časově přesné reprodukce byly pro společnost Manger konvenční šasi reproduktorů rychle vyloučeny. Vývoj zvukového měniče, který netrpí systémovými chybami konvenčních šasi, vyústil v patentovaný zvukový měnič Manger. Tento inovativní systém nemá v disciplínách časově přesné reprodukce a věrnosti signálu srovnání po celém světě. Výkonný woofer v modelu Manger s1 plynule doplňuje nejnižší oktávy a nabízí dostatečné rezervy pro bezproblémové naplnění velkých místností eufonickým zvukem.


Propracovaný do posledního detailu

Žádný prvek modelu s1 nebyl ponechán náhodě. Jak říká společnost Manger: I ta nejmenší součástka má zásadní význam jako součást řetězu, který je tak silný, jak silný je jeho nejslabší článek. Nejen šasi je ke skříni připevněno odolnými šrouby se závitem, ale i zesilovač a řídicí elektronika. Skříň elektroniky se skládá z pečlivě vyrobeného, téměř bezrezonančního hliníku, který hladce ladí s ozvučnicí. Kabely jsou vedeny velkorysým vybráním ve spodní části, aby se zabránilo jejich ohýbání. Pevná konstrukce základny s1 zaručuje dokonalý kontakt reproduktorů se zemí prostřednictvím inovativních a praktických kuželových nožiček Manger cf1.


Jedinečný zvuk, rozmanitý jako život

Díky svému elegantnímu tvaru reproduktory Manger s1 harmonicky zapadnou do každého prostředí, ať už klasického, nebo moderního. V povrchové úpravě rozhodujete o závěrečných úpravách vy. Bílá, šedá nebo černá podtrhují technickou notu reproduktorů - Manger však rád vyrobí kryt i podle vašich individuálních barevných požadavků. Využijte možností, které může nabídnout pouze vysoce specializovaný výrobce.


Povrchové úpravy skříní

Společnost Manger považuje reproduktory za celistvé konstrukce a součásti každodenního života. Společnost Manger proto nabízí širokou škálu barev v lesklém nebo matném provedení, například rozmanitý výběr nejlepších dýh, a umožňuje dokonalé začlenění do osobního prostředí.
Specifikace

  • Typ: Aktivní 2pásmový podlahový systém
  • Frekvenční rozsah: 30 Hz - 40 kHz
  • Křížová frekvence: 330 Hz
  • Maximální SPL: 110 dB Peak
  • Rozměry: 1139 × 270 × 214 mm
  • Hmotnost: 48 kg