Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

od 391 632 Kč s DPH

Neomylní mistři
Hudba nezná hranic. Jemné tóny gregoriánského chorálu, mohutná dynamika symfonie, řezavé kytarové riffy metalové kapely - aktivní kompaktní monitory c1 zvládnou vše s přehledem. Tyto reproduktory slouží hudbě tak neutrálně, že renomovaná nahrávací studia považují c1 za nepostradatelné. Více

Výrobce: MANGER AUDIOKód produktu: P00195 Doprava a platba


Vlastní cesty

Hvězdicový zvukový měnič Manger se technologicky radikálně rozchází s běžnými podvozky. Výsledek: působivá šířka pásma, která eliminuje nutnost samoúčelného oddělování frekvencí uprostřed, jak je běžné u konvenčních reproduktorů. Lidský sluch je v této oblasti obzvláště citlivý. Patentovaný zvukový měnič Manger naproti tomu dosahuje věrnosti a přesnosti impulzů, které jsou mnohem lepší než u běžných reproduktorů.


Oceněný design

Zlato pro Manger c1 - reproduktory, navržené Stefanem Harlé z Norimberku byly oceněny mezinárodně uznávanou cenou "Focus Open Gold 2012" za design.


Silný tým

Stejně jako ve vrcholovém sportu vede na stupně vítězů pouze dobře sehraný tým, tak i Manger c1 připravuje půdu pro to, aby zvuk všech prvků dosáhl světové úrovně. V modelu Manger c1 odvádějí svou práci pouze komponenty nejvyšší kvality, které byly určeny při intenzivních poslechových testech. Robustní kryt nabízí šasi a sofistikované elektronice optimální podmínky. Rezonance pouzdra, které vedou k zabarvení zvuku, jsou vyloučeny.


Nekompromisně aktivní

Manger c1 nabízejí všechny výhody moderní aktivní technologie. Nízkofrekvenční reproduktor a zvukový měnič Manger jsou poháněny každý svým vlastním analogovým zesilovačem. Dělba práce umožňuje vzájemnou koordinaci šasi a zesilovače. Inteligentní analogové filtry basů, středů a výšek umožňují nekompromisní přizpůsobení reproduktoru Manger c1 individuálním požadavkům sestavy a akustiky místnosti. A díky velkorysé výkonové rezervě zvládne Manger c1 s lehkostí každou výzvu.


Flexibilita s jistotou

Životní styl a životní prostředí se mohou měnit, požadavky rostou - Manger c1 vás na této cestě flexibilně doprovodí. Protože tyto reproduktory nastavují měřítka nejen v akusticky blízkém poli, tj. při poměrně krátkých poslechových vzdálenostech. Pokud potřebujete ozvučit větší místnosti, doplňte reproduktory Manger c1 o moduly LF. Kompaktní basové jednotky se jednoduše umístí na reproduktory. Výsledkem je bezproblémová jednota - vizuálně i zvukově si v ničem nezadají s nejlepšími podlahovými reproduktory.


Vždy aktuální

Masivní stojany vynesou Manger c1 do ideální výšky a postaví jej do správného světla. Díky důmyslné mechanické konstrukci nastavitelných kuželových nohou mohou reproduktory plně rozvinout svůj zvukový výkon. Kromě standardní výšky 61 cm dokáže Manger na přání vyrobit i individuální rozměry.


Dokonalý tvar a funkce

Půvab a nadčasová elegance reproduktorů Manger c1 jsou výsledkem intenzivní vývojové práce do nejmenších detailů. Změkčené hrany podtrhují kultivovaný vzhled reproduktorů, ale zároveň mají pozitivní vliv na vyzařovací chování. Připojení a manipulace s Manger c1 jsou velmi snadné, všechny ovládací prvky jsou volně přístupné a elektronické komponenty jsou chráněny inteligentními ochrannými obvody.


Provedení krytu

Jako vysoce specializovaný výrobce nabízí Manger téměř neomezený výběr nejjemnějších dýh a barevných variant až po individuální provedení krytu a základny. Zeptejte se nás, rádi vám poradíme osobně.

Specifikace

  • Typ: Aktivní 2cestný systém
  • Frekvenční rozsah: 30 Hz - 40 kHz
  • Křížová frekvence: 330 Hz
  • Max. SPL: 110 dB Peak
  • Rozměry: 495 × 270 × 424 mm
  • Hmotnost: 30 kg