Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

od 93 013 Kč s DPH

ks

Manger Audio Modul c1 LF
je přídavný pasivní modul basového reproduktoru, který umožňuje zvýšení maximálního SPL o 6 dB. Více

Výrobce: MANGER AUDIOKód produktu: P00204 Doprava a platba

Rozšíření nízkých frekvencí pomocí modulu C1LF

Tyto reproduktory nastavují standardy nejen v akusticky blízkém poli, tj. při poměrně krátkých poslechových vzdálenostech. Pokud je třeba ozvučit větší místnosti, přidejte k reproduktorům c1 LF moduly. Kompaktní basové jednotky se jednoduše umístí na reproduktory. Výsledkem je celistvý celek - vzhledově i zvukově si v ničem nezadá s nejlepšími podlahovými reproduktory.


Různé povrchy a barvy

Společnost Manger nabízí téměř neomezený výběr nejlepších dýh a barevných variant. Reproduktory si můžete nakonfigurovat v libovolné barvě RAL nebo NCS.

Co jsou barvy RAL a NCS?

Barvy RAL představují řadu standardizovaných barev, které se používají po celém světě a barvy NCS (Natural Color System) rovněž patří do standardizovaného systému barev, který má odrážet lidské vnímání barev. Rozdíl mezi barevným systémem RAL a NCS? U barevného systému RAL existují předem definované barvy a u barevného systému NCS lze barvy libovolně míchat. Jakoukoli barvu RAL nebo NCS můžete získat v provedení saténový mat nebo vysoký lesk. Pokud chcete, můžete si pořídit také dýhu z pravého dřeva se saténovým povrchem.

  • zvýšení maximálního SPL o 6 dB.
  • Rozměry (v × š × h): 264 × 270 × 343 mm
  • Hmotnost: 11 kg