Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

29 372 Kč s DPH

ks

Evoke 25C je vyhrazený středový reproduktor navržený tak, aby se perfektně integroval s jakýmkoliv jinými reproduktory z nové řady Evoke. Více

Výrobce: DYNAUDIOKód produktu: P00095-6 Doprava a platba

Dvouapůlpásmový centrální reproduktor pro domácí kino. Světoznámý režisér Danny Boyle tvrdí, že zvuk činí 70-80% filmového zážitku. A když sledujete film, většina z těchto 70-80% je reprodukována středovým kanálem. Evoke 25C je vyhrazený středový reproduktor navržený tak, aby se perfektně integroval s jakýmkoliv jinými reproduktory z nové řady Evoke. Osazení dvěma 14 cm středobasovými měniči MSP Esotec+ s novým košem, vysokou dynamikou a výkonem a vylepšeným magnetickým systémem umožňujícím vysoký zdvih membrány a 28 mm Cerotar výškovým měničem s textilní kalotou a vnitřním vrchlíkem Hexis.

Výškový měnič Cerotar s textilní kalotou je nově konstruován s dodatečným vnitřním vrchlíkem Hexis. Hexis optimalizuje akustické vlastnosti dutiny za textilní kalotou, což přispívá k vyrovnanější frekvenční odezvě. Optimalizovaný magnetický systém s magnety Ferrite+ zvyšuje citlivost výškového měniče. Tyto nově vyvinuté technologie vedou k dynamickému, detailnímu a přirozenému podání výškového frekvenčního pásma s velmi nízkou hladinou projevů poslechové únavy. Řada Evoke nabízí nový zaoblený elegantní tvar. Skříně v černém a bílém provedení jsou lakovány zcela novou technikou, umožňující dosáhnout nádherný vysoký lesk s efektem skleněného povrchu. Dřevěné povrchové úpravy používají otevřenou dýhu s velmi přirozeným pocitem. Ořech má teplé, hluboce tmavé tóny. Světlé dřevo je vyrobeno z překrásné světlé dýhy meruňky. Měniče jsou vybaveny nově navrženými krycími kroužky upevňovacích vrutů, dodávajícími reprosoustavám stylový čistý vzhled.
Specifikace

  • Hmotnost: 11.8 kg
  • Rozměry: 60 × 18 × 27.7 cm
  • Povrchová úprava: bílá, černá, ořech, světlé dřevo
  • Citlivost: 88 dB
  • Frekvenční rozsah: 50 Hz - 23 kHz
  • Impedance: 4 ohmy
  • Počet pásem: 2,5