Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

48 954 Kč s DPH

ks

Nové Dynaudio Emit 50 jsou třípásmové sloupové reprosoustavy, využívající technologie odvozené z vyšších firemních sérií Confidence, Contour a Evoke. Více

Výrobce: DYNAUDIOKód produktu: P00092-1 Doprava a platba

Nové Dynaudio Emit 50 jsou ideální pro výkonné stereo nebo vícekanálové systémy ve středně velkých až velkých místnostech. Použité 18cm basové měniče a 15cm středobasový měnič jsou odvozeny z Esotec + z úspěšné série Evoke. Jejich systém dvojitých magnetů poskytuje lepší řízení pohybu a citlivost, což znamená, že při nižších frekvencích nabízí vylepšenou frekvenční odezvu a dynamiku, při zachování křišťálově čisté reprodukce středního pásma. Výškový reproduktor Cerotar (vybavený vnitřní kopulkou Hexis) je ten samý, který najdete v reproduktorové řadě Evoke. Jako základ pro jeho konstrukci posloužily tweetery ze dvou výročních modelů – Esotar Forty, použitý ve Special Forty a neuvěřitelný Esotar 3, který uslyšíte v modelu Heritage Special nebo nejvyšší řadě Confidence.

Výhybka v Emit 50 byla navržena stejnými inženýry, kteří pracovali na modelu Heritage Special a firemní řadě profesionálních studiových referenčních systémů Core. Používá design hybridní výhybky – 1.řádu pro výškový reproduktor, topologii 2. řádu pro středobasový a 4. řádu pro basový měnič. V Dynaudio mohli použít univerzální obvod, který by vyhovoval všem reprosoustavám, to by však znamenalo snížit kvalitu reprodukce. Raději tedy strávili trochu času navíc tím, že to udělali pořádně. Myslíme si, že budete souhlasit, až je uslyšíte.

Emit 50 používají dvě 18cm basové jednotky (stejný typ, jaký je použit v modelu Emit 20), využívající technologii trickle-down, převzatou z vyšších firemních řad Evoke, Contour a Confidence. Ty poskytují úžasný nízkofrekvenční výkon, výrazně lepší než předchozí řada Emit. To znamená, že reproduktor dokáže proniknout opravdu hluboko do basů (-3 dB při 33 Hz), což se vyrovná modelům Contour 60i a Confidence 60, pokud máte rádi čísla). A to vše ve velikosti kabinetu, který se stále hodí do vašeho obývacího pokoje.

Kabinety reprosoustav jsou vyrobeny z 18 mm silných desek MDF, pokryté krásnými laminátovými povrchy vyrobenými na zakázku. K dispozici jsou tři barevná provedení : černé, bílé a odstín vlašský ořech. Reproduktory jsou vybaveny odnímatelnými magnetickými mřížkami.

 



Specifikace

  • Hmotnost: 26 kg
  • Rozměry: 30.2 × 118.65 × 37.6 cm
  • Povrchová úprava: vlašský ořech, bílá, černá
  • Citlivost: 86 dB
  • Frekvenční rozsah: 33 Hz - 25 kHz
  • Impedance: 4 ohmy
  • Počet pásem: 3