Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

36 716 Kč s DPH

ks

Nové Dynaudio Emit 30 jsou 2,5-pásmové sloupové reprosoustavy, využívající technologie odvozené z vyšších firemních sérií Confidence, Contour a Evoke. Více

Výrobce: DYNAUDIOKód produktu: P00091 Doprava a platba

Nové Dynaudio Emit 30 jsou 2,5-pásmové sloupové reprosoustavy, využívající technologie odvozené z vyšších firemních sérií Confidence, Contour a Evoke. Jsou ideální pro středně velké až velké místnosti. Použité 14cm středobasové a 14cm basové měniče jsou odvozeny z Esotec + z úspěšné série Evoke. Jejich systém dvojitých magnetů poskytuje lepší řízení pohybu a citlivost, což znamená, že při nižších frekvencích nabízí vylepšenou frekvenční odezvu a dynamiku, při zachování křišťálově čisté reprodukce středního pásma. Výškový reproduktor Cerotar (vybavený vnitřní kopulkou Hexis) je ten samý, který najdete v reproduktorové řadě Evoke. Jako základ pro jeho konstrukci posloužily tweetery ze dvou výročních modelů – Esotar Forty, použitý ve Special Forty a neuvěřitelný Esotar 3, který uslyšíte v modelu Heritage Special nebo nejvyšší řadě Confidence. 

Výhybka v Emit 30 byla navržena stejnými inženýry, kteří pracovali na modelu Heritage Special a firemní řadě profesionálních studiových referenčních systémů Core. Používá design hybridní výhybky – 1.řádu pro výškový reproduktor a topologii 2. řádu pro středobasový a basový měnič. V Dynaudio mohli použít univerzální obvod, který by vyhovoval všem reprosoustavám, to by však znamenalo snížit kvalitu reprodukce. Raději tedy strávili trochu času navíc tím, že to udělali pořádně. Myslíme si, že budete souhlasit, až je uslyšíte.

Kabinety reprosoustav jsou vyrobeny z 18 mm silných desek MDF, pokryté krásnými laminátovými povrchy vyrobenými na zakázku. K dispozici jsou tři barevná provedení : černé, bílé a odstín vlašský ořech. Reproduktory jsou vybaveny odnímatelnými magnetickými mřížkami. 

 Specifikace

  • Hmotnost: 15.5 kg
  • Rozměry: 26.75 × 94.65 × 33.54 cm
  • Povrchová úprava: vlašský ořech, bílá, černá
  • Citlivost: 87 dB
  • Frekvenční rozsah: 44 Hz - 25 kHz
  • Impedance: 4 ohmy
  • Počet pásem: 2,5