Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

23 253 Kč s DPH

ks

Nové Dynaudio Emit 20 jsou dvoupásmové regálové reprosoustavy, využívající technologie odvozené z vyšších firemních sérií Confidence, Contour a Evoke.
Jsou ideální pro menší až středně velké místnosti. Použitý 18cm středobasový měnič je odvozen z Esotec + z úspěšné série Evoke. Jeho systém dvojitých magnetů poskytuje lepší řízení pohybu a citlivost, což znamená, že při nižších frekvencích nabízí vylepšenou frekvenční odezvu a dynamiku, při zachování křišťálově čisté reprodukce středního pásma. Výškový reproduktor Cerotar (vybavený vnitřní kopulkou Hexis) je ten samý, který najdete v reproduktorové řadě Evoke. Jako základ pro jeho konstrukci posloužily tweetery ze dvou výročních modelů – Esotar Forty, použitý ve Special Forty a neuvěřitelný Esotar 3, který uslyšíte v modelu Heritage Special nebo nejvyšší řadě Confidence. Více

Výrobce: DYNAUDIOKód produktu: P00183 Doprava a platba

Výhybka v Emit 20 byla navržena stejnými inženýry, kteří pracovali na modelu Heritage Special a firemní řadě profesionálních studiových referenčních systémů Core. Používá design hybridní výhybky – 1.řádu pro výškový reproduktor a topologii 2. řádu pro středobasový měnič. V Dynaudio mohli použít univerzální obvod, který by vyhovoval všem reprosoustavám, to by však znamenalo snížit kvalitu reprodukce. Raději tedy strávili trochu času navíc tím, že to udělali pořádně. Myslíme si, že budete souhlasit, až je uslyšíte.

Kabinety reprosoustav jsou vyrobeny z 18 mm silných desek MDF, pokryté krásnými laminátovými povrchy vyrobenými na zakázku. K dispozici jsou tři barevná provedení : černé, bílé a odstín vlašský ořech. Reproduktory jsou vybaveny odnímatelnými magnetickými mřížkami. 
Specifikace

  • Hmotnost: 10,32 kg
  • Rozměry: 20,5 × 37 × 31,1 cm
  • Barevné provedení: Černá-matná, Bílá-matná, Vlašský ořech-matný
  • Citlivost: 86 dB
  • Impedance: 6 ohmů
  • Frekvenční rozsah: 53 Hz – 25 kHz
  • Počet pásem: 2