130 255 Kč s DPH

Flexibilita pro připojení ke všemu, inteligence pro ovládání vašeho světa hudby pouhým dotykem a výkon pro přenos nesrovnatelně věrného signálu.
ARIES G2.1 Wireless Streaming Transporter vyniká jako nejpokročilejší a nejvýkonnější metoda, která přináší skutečně špičkový streaming do vašeho audio systému, jakou jsme kdy vyvinuli. Ať už se vaše hudba nachází v síti, na disku USB, ve streamovacích službách, jako jsou TIDAL a Qobuz, nebo v internetovém rádiu, ARIES G2.1 poskytuje nekonečné možnosti prozkoumávání vašeho hudebního vesmíru z naší ovládací aplikace Lightning DS a využití funkcí, jako jsou On-Device Playlists, Memory Caching, Gapless Playback a funkce Bit-Perfect Multi-Room. Díky nadupané hardwarové platformě Tesla G2 má přehrávač ARIES G2.1 sílu vytvořit čistý, bitově dokonalý stream pro hudební formáty až 32bit/384khz PCM a DSD512 přes Wi-Fi pro skutečně výjimečné zvukové uspokojení. Samostatně nebo ve spojení s dalšími zařízeními řady G ARIES G2.1 nově definuje zvukový výkon z digitálního zdroje. Více

Výrobce: AURALiC Kód produktu: P00021 Doprava a platba

Navrženo pro inovace, navrženo pro výkon

G2.1 je dalším logickým vývojovým krokem, který vznikl z touhy vylepšit původní řadu G2. Ve společnosti AURALiC se vždy snažíme vytvářet nový přístup k digitální hudbě, který posouvá hranice zvukové kvality. Začleněním nejmodernějších technologií a dodáním inovativních funkcí je G2.1 vytvořen pro nejvyšší úroveň zvukového výkonu.

Každý komponent řady G2.1, včetně modelu ARIES G2.1, se vyznačuje zcela novým průmyslovým designem, který je navržen tak, aby nastavil nový standard kvality zvuku, zlepšil uživatelský zážitek a díky své moderní estetice vypadal stejně dobře jako zní. Nabídka prvků, jako je měděný kryt, základna s vysokou hmotností a vylepšený systém zavěšení, optimalizuje zvuk modelu ARIES G2.1 a zajišťuje, že se jedná o nejschopnější a funkčně nejbohatší způsob zavedení streamování do vašeho audio systému, jaký jsme kdy vytvořili.


Tesla G2: Platforma stvořená pro zvuk

V roce 2014 jsme vyvinuli původní hardwarovou platformu Tesla s cílem vytvořit vysoce výkonnou, upgradovatelnou platformu optimalizovanou pro kvalitní zvuk. Ve spolupráci s naším ovládacím rozhraním a inovativními softwarovými funkcemi se jednalo o nejvýkonnější dostupnou platformu pro zpracování digitální hudby a streamování.

Nyní je tu Tesla G2. O 50 % rychlejší, s dvojnásobnými výpočetními zdroji, Tesla G2 je hardwarovou silou, která stojí za zvukovou dokonalostí řady G2.


Umění špičkového streamování

Lightning OS je plný špičkových inovací, které oživí vaši hudbu jako nikdy předtím. Rozsáhlá vyrovnávací paměť, bitově dokonalá funkce multiroom a seznamy skladeb v zařízení vám pomohou plynule vnímat a prozkoumávat všechny vaše zdroje ve vysokém rozlišení. Převezměte kontrolu pomocí uživatelských aplikací, jako je Lightning DS nebo Roon, a seznamte se s opravdovým audiofilským streamováním.

Flexibilita zdrojů

ARIES G2.1 nabízí téměř univerzální připojení pro přístup ke všem digitálním zdrojům. Třípásmová Wi-Fi a Ethernet zpřístupňují váš systém mediálním serverům UPnP/DLNA, sdíleným síťovým složkám, internetovým službám s vysokým rozlišením a internetovým rádiím, stejně jako RoonReady, Bluetooth, AirPlay a ovládání SongCast.Duální femto hodiny

Duální femtohodiny jsou pro vás připraveny bez ohledu na to, jak se rádi připojujete. Díky 2 samostatným, superpřesným hodinám, které se cyklicky mění v řádu kvadriliontin sekundy, si užijete extrémně nízký jitter a lepší zvuk. Jedny hodiny se starají o digitální výstupy a druhé regulují výstup USB, takže si můžete být jisti, že váš hudební signál bude vždy stabilní jako skála.


Inteligentní ovládání infračerveného záření

Dálkové ovládání Smart-IR umožňuje zařízení AURALiC namapovat jeho funkce na libovolný dálkový ovladač. Stačí zařízení sdělit, který dálkový ovladač preferujete, a všechny jeho operace (přehrávání/pauza, ovládání hlasitosti, výběr skladby atd.) lze přiřadit tlačítkům přesně tak, jak je máte rádi.


GalvanicUSB

Stejně jako naše funkce ActiveUSB i funkce GalvanicUSB obchází hlučné napájení USB a zlepšuje tak kvalitu zvuku. Přesné přetaktování snižuje chvění a zcela nová galvanická izolace poskytuje ještě větší ochranu proti rušení EMI. Je to nejtišší a nejlépe znějící připojení USB, jaké jsme kdy nabízeli.


Duální čistší napájení

První ze dvou zdrojů Purer-Power napájí obvody zpracování, displej LCD a úložiště zařízení ARIES G2.1 - ať už interní, nebo připojené přes rozhraní USB. Druhá cesta Purer-Power je určena pro citlivé zvukové komponenty, jako jsou hodiny Femto a zvukový výstup USB. Oba napájecí zdroje jsou od sebe galvanicky odděleny, aby bylo zajištěno nulové vzájemné rušení EMI.


1 GB paměti Cache

Otevřená síťová připojení a načítání dat jsou náchylná k šumu, který může poškodit kvalitu zvukového signálu. Hardwarová platforma Tesla G2 věnuje úkolu ukládání do mezipaměti neuvěřitelných 1 GB paměti RAM, čímž snižuje frekvenci otevřených obvodů a pomáhá vaší hudbě znít lépe.

Specifikace

Formáty streamovaných souborů
Bezztrátové: AIFF, ALAC, APE, DIFF, DSF, FLAC, OGG, WAV a WV
Ztrátové: AAC, MP3, MQA* a WMA.

Vzorkovací frekvence
PCM: 44,1 KHz až 384 KHz ve 32 bitech**
DSD: DSD64 (2,8224 MHz), DSD128 (5,6448 MHz), DSD256 (11,2896 MHz), DSD512 (22,57892 MHz)***

Ovládací software
AURALiC Lightning DS pro iOS
AURALiC Lightning DS pro webový prohlížeč (pouze nastavení zařízení)
Ovládací software kompatibilní s OpenHome (BubbleUPnP, Kazoo)
Roon (jádro Roon Core je vyžadováno samostatně)

Vstupy pro streamování
Sdílená síťová složka, USB úložiště, USB jednotka CD, interní hudební úložiště****, UPnP/DLNA Media Server, Amazon Music Unlimited, HighResAudio, KKBOX, Qobuz Sublime+, TIDAL Connect, AirPlay, Spotify Connect, internetové rádio, RoonReady

Zvukové výstupy
AURALiC Lightning Link
Digitální výstupy: AES/EBU, koaxiální, Toslink, USB Host do kompatibilního převodníku *****

Síť
Kabelové připojení: Síťové připojení: Gigabitový Ethernet
Bezdrátové připojení: 802.11 b/g/n/ac Tri-Band WiFi

Spotřeba energie
V režimu spánku: <10 W
Přehrávání: 50 W při max.

Rozměry Š × H × V
13,4 × 12,6 × 3,7 palce (34 × 32 × 9,6 cm)

Hmotnost
20,7 liber (9,3 kg)

Povrchová úprava výrobku
Skříň z eloxovaného hliníku v matné černé barvě s měděným krytem stínícím EMI.

Obsah
AURALiC ARIES G2.1 Bezdrátový streamingový přenašeč, 2* Externí anténa WiFi (2 ks), Napájecí kabel, Uživatelská příručka