Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
černá
černá
stříbrná
stříbrná

4 000 € s DPH

ks

R-N2000A je síťovým hifi přijímačem nové generace, samozřejmě při zachování autentického zvuku Yamaha.
Je kompatibilní s bezztrátovými hudebními zdroji a zdroji hudby s vysokým rozlišením, včetně streamovacích služeb. Více

Výrobce: YAMAHAKód produktu: P00137 Doprava a platba

R-N2000A je vybaven originálním streamovacím systémem MusicCast společnosti Yamaha. Je kompatibilní s řadou streamovacích služeb, jako je Tidal, Deezer a Spotify a umožňuje vám plně si vychutnat výjimečně vysoce kvalitní zvuk s vysokým rozlišením a naprostou věrností. Můžete jej také použít ke streamování Apple Music s Airplay2. V široké nabídce analogových i digitálních vstupů najdeme i vstup pro gramofon, USB-B pro počítač i HDMI ARC pro spojení s televizorem.

Integrovaná automatická kalibrace akustiky YPAO byla optimalizována pro R-N2000A tak, aby poskytovala ideální poslechové prostředí, jako byste byli v profesionální audio poslechové místnosti, bez nutnosti jakéhokoli pracného ručního nastavování a úprav. Jednoduše zavřete oči a vnímejte, jak interpret vystupuje přímo před vámi a zažijte hluboký pocit, že jste skutečně ‚blíže k umělci‘. Výsledná zvuková scéna je tak neuvěřitelně realistická, že budete mít dojem, že se představení odehrává přímo před vámi.

R-N2000A těží z použití toroidního transformátoru, který je obvykle vyhrazen pro pouze vlajkové hi-fi komponenty. V kombinaci s řadou špičkových funkcí a komponent pomáhá toroidní transformátor zajistit, že hudební emoce jsou přeneseny přímo na posluchače. Navíc je mezi spodní částí transformátoru a vnitřním šasi vložena 3mm mosazná základna pro eliminaci vibrací v transformátoru a poskytuje úžasný zvuk plný prostoru a realismu. Ve snaze o čistou a transparentní reprodukci zvuku s bohatými detaily a muzikálností byl použit nejmodernější digitálně-analogový převodník ES9026PRO od společnosti ESS Technologies. Tento vysoce kvalitní DAC dosahuje velmi přesné konverze signálu a efektivně reprodukuje i decentní prostředí koncertních sálů a jemné výrazové nuance ve zvuku. R-N2000A nabízí dokonale symetrickou konstrukci s napájecím zdrojem uprostřed a bloky výkonového zesilovače po obou stranách. To zaručuje minimální rušení mezi oběma kanály a jejich mimořádné oddělení. Výsledkem je pozoruhodně čistá reprodukce každé části zvuku. Elegantní ručičkové měřiče výstupní úrovně evokují nostalgickou éru hi-fi a zároveň signalizují návrat čistého hi-fi pro dnešní náročné nadšence. Ukazatele představující dynamiku a puls hudby doplňuje hřejivý pocit prostřednictvím jemného LED podsvícení. Spodní část předního panelu je navíc vybavena brilantním organickým LED displejem s vysokým rozlišením, který zobrazuje přehrávaný obsah a informuje o zvoleném vstupu.


web výrobceSpecifikace

 • Hmotnost: 22,1  kg
 • Rozměry: 43,5 × 15,7 × 47,3 cm
 • Barevné provedení: černá, stříbrná
 • DA převodník: ESS Sabre ES9026 PRO
 • Konektivita: AirPlay 2, Bluetooth, LAN RJ45, WiFi
 • Název ovládací aplikace: MusicCast
 • Multiroom: MusicCast
 • Podporované cloudové služby: QQMusic, Radiko, Amazon music, Deezer, Napster, Pandora, Qobuz, SiriusXM, Spotify, TIDAL
 • Podporované audio formáty: AACAIFFDSD 256FLAC 24bit/384kHzMP3WAVWMA
 • Výkon: 2 × 145 W (4 ohmy)
 • Vstupy: 1× digitální koaxiální, 1× FM anténa, 1× HDMI ARC, 1× USB-B, 1× Phono MM, 2× digitální optický, 3× analogový RCA
 • Výstupy: 1× analogový RCA pre out, 1× sluchátkový jack 6,3 mm, 1× subwoofer RCA, Reproduktory A+B