Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
černá
černá
stříbrná
stříbrná

650 € s DPH

ks

Přehrávač kompaktních disků YAMAHA CD-S700 upoutá na první pohled čistými klasickými liniemi, jednoduchým ovládáním i vybavením displejem.
Přehrávač disponuje exkluzivním systémem vkládání, navrženým společností Yamaha, který je velmi tichý s vysoce přesnou CD jednotkou. Přehrávač obsahuje kvalitní díly, včetně diferenčního D / A převodníku pro vysokou přesnost konverze s malým šumem, Pure Direct. Více

Výrobce: YAMAHAKód produktu: P00134 Doprava a platba

HiFi CD přehrávač YAMAHA CD-S700 je schovaný v elegantním velmi odolném těle, které je odolné proti vibracím. Čelní panel je proveden z hliníku a je vybaven tlačítkem funkce Pure Direct a také velmi praktickým USB portem. Ten umožní připojit paměťové USB zařízení (USB flash disk) a přehrávat jejich digitální obsah. S jeho pomocí připojíte i váš iPod. Vstupní konektory jsou pozlacené pro dokonalý přenos signálu. CD-S700 se snaží hlavně o kvalitní zvuk a maximalizuje zážitek z poslechu CD a obsahu USB zařízení.

Populární funkcí modelů Yamaha je funkce Pure Direct. Pure Direct je speciální režim poslechu, který zajišťuje nejvyšší kvalitu analogového audio výstupu. Jedním stisknutím tlačítka na předním panelu nebo na dálkovém ovladači, Pure Direct vypne digitální audio výstup a vypne displej, čímž se dosáhne nejnižší možné rušení šumu.

Přehrávač YAMAHA CD-S700 je vybaven USB portem, který vám umožní vychutnat MP3 a WMA zvukové soubory z paměťového USB zařízení (USB flash disk). Digitální připojení umožňuje rychlý a bezztrátový přenos signálu. Pomocí USB můžete také připojit váš iPod a okamžitě přehrávat jeho obsah přes audio systém.

Společnost Yamaha se již více než 125 let specializuje na vývoj a výrobu kvalitních zvukových komponent, reproduktorů, receiverů, CD přehrávačů, mikrosystémů a dalších součástí, které zapadnou a kvalitně doplní vaše systémy domácího kina. Hlavním cílem je dosáhnout vysokou kvalitu reprodukovaného zvuku, který vás vtáhne do děje filmu nebo hudebního koncertu. Zvuk vás pohltí a obklopí, pronikne nejen k vašim uším ale celým tělem. Další předností je krásný elegantní design, za který se nebudete muset stydět, ale naopak ho hrdě vystavíte na odiv a stane se součástí vašich domovů.

 


Specifikace

  • Hmotnost: 6,2 kg
  • Rozměry: 43,5 × 9,6 × 30 cm
  • Barevné provedení: černá, stříbrná
  • Frekvenční rozsah (CD): 2 Hz-20 kHz
  • Harmonické zkreslení (CD): 0.002% (1 kHz)
  • Dynamický rozsah (CD): 100 dB
  • Odstup signál šum (CD/SACD): 110 dB (CD)
  • Příslušenství: Dálkové ovládání, Síťový kabel