4 800 € s DPH

ks

Piezoelektrický napájecí kabel Furutech Powerflux
s piezokeramickými napájecími konektory řady FI-50M (R)
Možná nejpropracovanější napájecí kabel a konektory na světě
Jmenovitý proud 15 A 125 V AC / 10 A / 250 V
Rhodiované nemagnetické vodiče
Typ: 2pólové + uzemnění Více

Výrobce: FURUTECH Kód produktu: 6780 Doprava a platba

Extrémně výkonný čistě přenosový napájecí kabel

Základní kabely
Vodiče Powerflux jsou 68žilové α (Alpha) OCC stočené kolem vláken μ-vodiče se speciální PE izolací nebo dielektrikem. (Vodiče Alpha jsou jemné dráty OCC ošetřené kryogenním a demagnetizačním procesem Alpha společnosti Furutech). Dielektrikum je obklopeno vnitřním pláštěm z PVC splňujícího požadavky RoHS, který obsahuje uhlíkový prášek zvyšující tlumení, a ten je zase pokryt plným stíněním opletení vodičů α (Alpha). Další pružný vnější plášť z PVC a plášť z nylonového opletení dokončují práci.

Piezoelektrické konektory řady
Mimořádné konektory řady FI-50 jsou výsledkem pečlivého způsobu, jakým inženýři společnosti Furutech zkoumají a vylepšují každý prvek přenosu signálu pomocí průlomových technologií, aby dosáhli svého cíle v oblasti technologie čistého přenosu.

Krásně zpracovaná pouzdra piezokeramických konektorů řady FI-50 (R) IEC a FI-50M (R) společnosti Furutech jsou vyrobena z několika vrstev uhlíkových vláken v tlumícím a izolačním acetalovém kopolymeru, obklopených nemagnetickými pásy z nerezové oceli. Těla konektorů kombinují dva "aktivní" materiály: keramické částice o velikosti nano a práškový uhlík. Nylon a skleněná vlákna jsou rovněž součástí a vytvářejí mimořádně účinné, mechanicky a elektricky nerezonanční tělo konektoru, které je možná nejdokonalejší na světě.

Piezoelektrický napájecí kabel Powerflux s piezokeramickými napájecími konektory řady FI-50M (R)


Možná nejpropracovanější napájecí kabel a konektory na světě

 • Osazen špičkovými piezokeramickými konektory řady FI-50 společnosti Furutech.
 • Krásně zpracovaná pouzdra konektorů FI-50 (R) IEC a FI-50M (R) Piezo Ceramic série společnosti Furutech jsou vyrobena z vrstev uhlíkových vláken v tlumícím a izolačním acetalovém kopolymeru obklopeném nemagnetickou nerezovou ocelí. Evropská verze obsahuje konektor FI-E50 (R) Schuko
 • Těla konektorů kombinují dva "aktivní" materiály: keramické částice o velikosti nano a práškový uhlík. Součástí je také nylon a sklolaminát, které vytvářejí mimořádně účinné, mechanicky a elektricky nerezonanční tělo konektoru, které je možná nejdokonalejší na světě.
 • Konektory řady Piezo Ceramic jsou vybaveny vodiči z čisté mědi α (Alpha), které jsou opatřeny pokročilým systémem propojení země/země společnosti Furutech (patent USA č.: 6 669 491).
 • Patentované kovové kabelové svorky zlepšují přilnavost a snižují mechanicky a elektricky způsobené zkreslení - jsou rovněž vybaveny patentovanými speciálně konstruovanými přítlačnými deskami
 • Kabel je vybaven plným stíněním vodiče α (Alpha), které chrání signál před vyzařovaným šumem
 • Ohebný plášť z PVC splňující požadavky směrnice RoHS zlepšuje kontrolu vibrací
 • Speciální vysoce kvalitní PE izolace/dielektrikum snižuje kapacitu
 • Jmenovitý proud 15 A 125 V AC - 10 A / 250 V
 • Rhodiované nemagnetické vodiče
 • Typ: 2pólové + uzemnění