Hodnocení

NCF Clear Line-XLR (F/Female)(materiál těla a tlumicí klipy Nano Crystal² Formula (NCF))
Kontakty jsou umístěny v tělese tvořeném polymerní pryskyřicí z tekutých krystalů NCF. Pryskyřice obsahuje nylon, skleněná vlákna, krystalické piezokeramické částice o velikosti nano, uhlíkový prášek a speciální antirezonanční tlumicí materiál "NCF" společnosti Furutech. Model NCF Clear Line-XLR je rovněž vybaven speciálními tlumicími klipy z materiálu NCF ze stejného materiálu.
Generuje záporné ionty, které eliminují statickou elektřinu, a další tlumicí vlastnosti "piezoelektrického efektu".

NCF Clear Line-XLR (M/Male) (materiál těla Nano Crystal² Formula (NCF) a tlumicí klipy)
Tělo je tvořeno polymerní pryskyřicí s tekutými krystaly NCF. Pryskyřice obsahuje nylon, skleněná vlákna, krystalické piezokeramické částice o velikosti nano, uhlíkový prášek a speciální antirezonanční tlumicí materiál "NCF" společnosti Furutech. Stejný speciální tlumicí materiál NCF je vstřikován do rhodiovaných vodičových kolíků NCF Clear Line XLR(M) s jednodílnou konstrukcí z čisté mědi α (Alpha)!

Hybridní keramické kondenzátory
Obsahuje keramický kondenzátor zvukové kvality (pasivní typ) pro zlepšení akustického výkonu vašich zařízení. Náš tým věnoval nespočet hodin testování, aby určil dokonalý typ a specifikace kondenzátoru, který vám pomůže dosáhnout maximální kvality zvuku. Vnější vrstvu našeho keramického kondenzátoru jsme pokryli vysoce účinnou speciální tlumicí úpravou stříbrné barvy, která potlačuje veškeré nežádoucí vibrace a zvyšuje čistotu zvuku. Keramický kondenzátor je také vybaven pokročilou technologií ladění, která eliminuje jakékoli rušivé vlivy indukované z výstupních svorek vašeho zařízení, a zajišťuje tak nejlepší možný zvukový zážitek.


Vlastnosti

 1. NCF Clear Line-XLR (materiál těla Nano Crystal² Formula (NCF) a tlumicí klipy)
 2. NCF Clear Line-XLR (F) (CF-602F (R) NCF XLR-P)
 3. NCF Clear Line-XLR (M) (CF-601M (R) NCF XLR-P)
 4. Kroužek těla pouzdra NCF Clear Line byl vytvořen ze speciální rezonanci tlumící nerezové oceli a materiálu NCF společnosti Furutech a pouzdro zkonstruováno ze 4 vrstev speciálního hybridního kovaného NCF s texturou z uhlíkových vláken.
 5. Polotěsná vzduchová komora - vnitřní vzduchová komora je tlakově utěsněna pro dodatečné tlumicí účinky.
 6. Koncový kryt NCF je vytvořen ze speciálního tepelně odolného nylonu a materiálu NCF společnosti Furutech pro lepší účinnost - maximální tlumení rezonance pro lepší tonální vyvážení.
 7. Hlavní tělo a mušle výrobku jsou upevněny pomocí speciální protiotřesové nerezové oceli. Bezpečnostními šrouby na míru. Továrně seřízené na optimální hodnotu krouticího momentu pro výkon.

* (Šrouby jsou pevně uchyceny, nerozebírejte je a neupravujte sami.)

Poznámka

 • Šrouby tohoto výrobku jsou pevné. Nerozebírejte je a neupravujte sami.
 • Doporučujeme stárnutí po dobu 24 hodin nebo déle.
 • Vzor pláště se liší v závislosti na výrobku, ale všechny mají strukturu uhlíkových vláken, kompozitního tlumicího materiálu. Nemá vliv na výkon výrobku.
 • Společnost Furutech používá u některých dílů nemagnetickou nerezovou ocel. Díly z nerezové oceli však mohou vykazovat slabý magnetismus v důsledku napětí vzniklého při výrobě. Nemá to vliv na výkon

Důležité upozornění pro zákazníky

Záruka se vztahuje pouze na výrobky prodávané autorizovanými prodejci Furutech. Pro získání záručního servisu je třeba předložit doklad o nákupu u autorizovaného prodejce Furutech, a to buď prodejci Furutech, nebo distributorovi Furutech v zemi nákupu. Tým společnosti Furutech a naši partneři po celém světě vám děkují za pochopení.

Prodejci eBay, Amazon, Yahoo Auction a Rakuten v Japonsku nejsou autorizovanými prodejci společnosti Furutech a byly potvrzeny případy prodeje padělaných výrobků na těchto platformách mimo Japonsko.
Pozor* Byly potvrzeny případy prodeje padělaných výrobků (replik Furutech) z Číny a Hongkongu na eBay a www.aliexpress.com. Společnost Furutech nedoporučuje nakupovat na těchto stránkách žádné výrobky s označením "Furutech", které jsou dodávány z Číny nebo Hongkongu.