Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

od 9 800 € s DPH

Soustředěná účinnost
Skvělý koncert, oblíbený interpret unplugged - takové zážitky se vám dostanou pod kůži. Nefiltrovaná interakce mezi hudebníkem a hledištěm se dotýká všech smyslů. Manger z1 oživují emocionální momenty věrně podle originálu, zblízka a strhujícím způsobem, přičemž se elegantně drží zpátky ve velikosti a tvaru. Hudební kultura v koncentrované podobě. Více

Výrobce: MANGER AUDIOKód produktu: P00196 Doprava a platba
Vnitřní hodnoty

Manger z1 zní úchvatně přirozeně. Základními stavebními kameny na cestě k tomuto cíli jsou moderní woofer a patentovaný zvukový měnič Manger.
Inteligentní architektura basového šasi zaručuje přesné a silné basy až do nejnižších rejstříků. Hvězdicový zvukový měnič Manger je zodpovědný za frekvence od nižších středů až za hranici lidského sluchu. Pečlivě ručně vyrobené high-tech šasi kombinuje maximální věrnost impulzů s příkladnou neutralitou a dokonalým časováním.


Důsledná konstrukce

Nekompromisně pevné pouzdro modelu Manger z1 nabízí ideální předpoklady pro věrnou reprodukci. Zaoblené hrany zlepšují vyzařovací chování, vzpěry uvnitř a obzvláště silná přední část snižují možné vibrace skříně na minimum. Připojení reproduktorů jsou snadno přístupná a vybavená reproduktorovými zásuvkami WBT nextgen™. Patří k tomu nejlepšímu, co světový trh nabízí.


Špičková technologie a řemeslo

V modelu Manger z1 - stejně jako ve všech reproduktorech Manger - se setkává tradice s moderností. Mistrovské řemeslné zpracování zaručuje kvalitu zpracování, která si v ničem nezadá s nejkvalitnějším nábytkem. Desetiletí zkušeností, intenzivní výzkum a vývojová práce tvoří základ, z něhož vycházejí inovativní technologie, jako je zvukový měnič Manger. V modelu Manger z1 se snoubí špičková technologie a design na nejvyšší úrovni.


Krotký nebo divoký

- rozhodněte se sami Pokud jde o zvuk, jsou Manger z1 někdy jemné, jindy agresivní, přesně tak, jak to diktuje software. Nakonec jen vy sami rozhodnete, jak se vám Manger z1 líbí. Umírněné v pastelových tónech, černé či bílé nebo avantgardně drzé ve všech možných barevných variantách. Manger samozřejmě nabízí také velký výběr těch nejlepších dýh.

Specifikace

  • Typ: Pasivní 2pásmový kompaktní reproduktor
  • Impedance: 4 Ohmy
  • Frekvenční rozsah: 4,5 mm 40 Hz - 40 kHz
  • Křížová frekvence: 360 Hz
  • Citlivost: 89 dB 1 W/1 m
  • Maximální SPL: 106 dB Špička
  • Rozměry: 534 × 270 × 364 mm
  • Hmotnost: 26 kg