Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

15 800 € s DPH

Další krok
Přiblížit se co nejvíce originálu bylo vždy ambicí společnosti Manger Audio. Na této cestě se Josefu Mangerovi podařilo vytvořit technologické mistrovské dílo: Manger Sound Transducer. Pasivní vlajkový model p2 se důsledně řídí touto maximou a činí další důležitý krok v přibližování se ideálu časově správné a věrné reprodukce zvuku. Model p2 otevírá nové obzory. Více

Výrobce: MANGER AUDIOKód produktu: P00194-2 Doprava a platbaPříroda jako prubířský kámen

Náhlé zlomení větve, jemné klapání letního deště - věrně reprodukovat tyto zvuky a tóny je obtížný úkol. Příliš rychlé a náhlé jsou změny tlaku ve vzduchu. To platí i pro bicí nástroje nebo tleskání v hledišti. Běžné zvukové měniče nedokážou sledovat tempo a zní nediferencovaně. Navíc tyto zvukové události často obsahují nízkofrekvenční složky. Ty jsou pro přirozenou reprodukci klíčové, ale vyžadují zejména přesnost basů reproduktoru.

Klíčem je rychlost

Předpokladem na cestě k autentické reprodukci je časově správné a celistvé podání. Díky své konstrukci poskytuje zvukový měnič Manger impulsní věrnost, jinými slovy schopnost rychle sledovat krátké signály, která je mnohem lepší než u běžných měničů. Nově vyvinutý systém wooferu modelu p2 rovněž dosahuje mimořádně vysoké věrnosti signálu a dokonale doplňuje Manger Sound Transducer. Obě inovace se spojují v jedinečně autentický reprodukční systém.


Hluboce působivé

Systém wooferu p2 je průlomový. Patentované měniče, vyvinuté a vyrobené v Německu, jsou vybaveny moderní membránou sendvičového typu. Dvě vrstvy celulózy vyztužené uhlíkovými vlákny lemují vrstvu high-tech pěny. Důmyslná kombinace materiálů kombinuje vysoké vnitřní tlumení s malou hmotností a extrémní tuhostí. Dílčí vibrace a lomené vyzařování do vyšších frekvencí jsou tak účinně eliminovány. Stabilní konstrukce základny z hliníku ve spojení s inovativními kuželovými nožkami Manger cf1 zaručuje pevné postavení na jakémkoli povrchu.

Rock v příboji

Při provozu někdy působí na skříň reproduktoru značná síla. Pokud je stimulováno k vibracím, vede to ke slyšitelnému barevnému zabarvení. Kryt reproduktoru p2 je projevem pevnosti. Vnitřní vzpěry a výztuhy na definovaných místech účinně zabraňují přirozeným vibracím. Šasi sídlí v 38 milimetrů (!) silném čele a elegantně zaoblené hrany optimalizují vyzařovací chování. Pevná konstrukce základny z hliníku zaručuje skálopevné postavení na jakémkoli povrchu.


Povrchová úprava

Jako výrobce může společnost Manger nabídnout téměř neomezenou škálu nejjemnějších dýh a barevných variant, včetně individuálního provedení skříně a základny.
Téměř každou barvu nebo dýhu si můžete objednat v matném, saténovém nebo ultra vysokém lesku.

Zeptejte se nás, rádi vám poradíme osobně.

Specifikace

  • Typ: Pasivní 2pásmový stojanový reproduktor
  • Impedance: 8 Ohmů
  • Frekvenční rozsah: 30 Hz - 40 kHz
  • Křížová frekvence: 340 Hz
  • Citlivost: 89 dB 1 W/1 m
  • Maximální SPL: 112 dB Peak
  • Rek. výkon 50-200 W
  • Rozměry (v × š × h): 1139 × 270 × 214 mm
  • Hmotnost: 32 kg
  • Povrchová úprava: na zakázku - všechny barvy, dýha nebo UltraHigh Gloss