Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

13 400 € s DPH

Kouzelné okamžiky
Rozlišit živou, svěží hru stradivárek od kulatého, plného prvku houslí Guarneri - to je výzva, kterou běžné reproduktory nezvládnou. Manger p1 naproti tomu milovníkům hudby odhalí právě tuto objektivitu. Díky úchvatně přirozeným barvám a autentické reprodukci přinášejí p1 kouzelné okamžiky. Více

Výrobce: MANGER AUDIOKód produktu: P00193-2 Doprava a platba
Pevná hvězda ve vesmíru reproduktorů

Již opticky se p1 liší od běžných reproduktorů. Místo běžného středotónového a výškového reproduktoru je za všechny frekvence od nižších středů až po nejvyšší tóny zodpovědné šasi - zvukový měnič Manger ve tvaru hvězdy.
Kromě šířky pásma zaujme ručně vyráběný zvukový měnič Manger přirozenou kvalitou zvuku a autentickou reprodukcí, což je základní předpoklad pro věrnou reprodukci filigránské hry strun houslí nebo temporytmické souhry orchestru.


Inteligentní jednotka

Kryt p1, který je na vnějších hranách zaoblený, zlepšuje vyzařovací chování a dodává zvukovým systémům nezávislý a zároveň nenápadný vzhled. Uvnitř jsou vzpěry, které zajišťují optimální pracovní podmínky, a rezonance skříně jsou potlačeny již v zárodku. Jak zvukový měnič Manger, tak vysoce výkonný woofer, který reprodukuje nejnižší oktávy, mají v ozvučnici každý svůj vlastní prostor.
Díky inteligentní konstrukci jsou vyloučeny zvukově škodlivé interakce prostřednictvím uzavřeného objemu vzduchu.


To nejlepší z nejlepšího

Kvalita až do nejmenšího prvku - tato maxima se táhne jako červená nit modelem p1 - a všemi reproduktory Manger. Prvotřídní komponenty v crossoveru zaručují maximální věrnost. Kabely s křížovým průřezem zajišťují přenos signálu beze ztrát. Připojovací terminály, reproduktorové zásuvky WBT nextgen™, jsou vynikající kvality a snadno přístupné. Reproduktorové kabely s banánky nebo kabelovými očky najdou trvalý a bezpečný kontakt. Reproduktorové nožičky Manger cf1 z přesného plastu zajišťují stabilní kontakt se zemí a zároveň pohodlné jemné nastavení. V neposlední řadě jsou šasi a připojovací svorky přesně usazeny v tělese prostřednictvím dlouhodobě stabilních závitových šroubů. Nekompromisní kvalita, kterou můžete vidět, cítit a slyšet.Reproduktory jsou rodinnou záležitostí

Reproduktory, které se nehodí do obytného prostředí, budou vždy cizími předměty a nenajdou přijetí. Proto se designu reproduktorů věnuje ve společnosti Manger stejně vytrvalá pozornost jako jejich technickému vývoji. Díky nadčasově jednoduchému tvaru a rozmanitosti kvalitních dýh a barev lze reproduktor p1 dokonale přizpůsobit prostoru a osobnímu vkusu.


Povrchová úprava

Jako výrobce může společnost Manger nabídnout téměř neomezenou škálu nejkvalitnějších dýh a barevných variant, včetně individuálního provedení krytu a podstavce.
Zeptejte se nás, rádi vám poradíme osobně. Můžete si objednat téměř všechny barvy nebo dýhy.

Specifikace

 • Typ: Pasivní 2pásmový stojanový reproduktor
 • Impedance: 4 Ohmy
 • Frekvenční rozsah: 1,5 mm 40 Hz - 40 kHz
 • Křížová frekvence: 360 Hz
 • Citlivost: 89 dB 1 W/1 m
 • Maximální SPL: 106 dB Špička
 • Hmotnost: 28 kg
 • Výšky + středy: Manger® Sound Transducer, šířka pásma 80 Hz - 40 kHz, doba náběhu 13 µs
 • Basy: 200 mm na zakázku vyrobená sendvičová konstrukce z uhlíkových vláken a papíru, 42mm hlasová cívka ø
 • Kryt: uzavřený
 • Rozměry: 1139 × 270 × 214 mm
 • Povrchová úprava: na zakázku - barvy, dýha nebo UltraHigh Gloss