Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

348 € s DPH

ks

Kabel HDMI HF-A-NCF společnosti Furutech je aktivní konstrukce (AOC) využívající kombinaci optických vláken a vodičů z vysoce čisté mědi
k přenosu digitálního signálu HDMI na dlouhé vzdálenosti beze ztrát a mimořádně stabilně, přičemž se výrazně snižuje riziko rušení EMI a RFI. Více

Výrobce: FURUTECHKód produktu: P00188-2 Doprava a platba

HF-A-NCF nabízí konstantní šířku pásma 48 Gb/s a zvládne přenosy 8K UHD nebo 4K HDR10+, stejně jako všechny nejnovější technologie HDMI pro naprosto vynikající kvalitu obrazu.


Odolnost proti hluku

HF-A-NCF je vybaven nejmodernější technologií optického přenosu a jeho konektory obsahují speciální fotoelektrické konverzní čipy, které zajišťují optimální a vyvážené zesílení signálu. I na vzdálenosti, které mohou způsobit citlivost na šum a degradaci signálu, poskytuje HF-A-NCF stabilní, bezeztrátový přenos signálu 8K.


Optické vlákno

Kabel Furutech HF-A-NCF je vybaven "multimódovým optickým" vláknem OM3, které má vyšší přenosovou rychlost a šířku pásma než OM1 a OM2. Průměr ohybu vlákna OM3 je více než 20 mm, což usnadňuje jeho použití zejména v prostředí, které může komplikovat instalaci. Tento vysoce kvalitní kabel je navržen s velkou přesností ve skříňové místnosti ISO 7 (třída 10000), kde je udržován velmi nízký počet částic.


NCF

Část kabelové svorky HF-A-NCF obsahuje patentovaný elektrický a mechanický tlumicí materiál společnosti Furutech, NCF (Nano Crystal² Formula). Tento krystalický materiál má dvě "aktivní" vlastnosti. První je generování záporných iontů, které eliminují statickou elektřinu, druhou je přeměna tepelné energie na vzdálené infračervené záření. Společnost Furutech kombinuje tento materiál s nanometrickými keramickými částicemi a uhlíkovým práškem pro jejich další tlumicí vlastnosti pomocí "piezoelektrického efektu".


UHD 8K A HDR10+

Díky kombinaci čtyř mnohovidových optických vláken a velkých měděných vodičů využívá HF-A-NCF výhod certifikace HDMI 2.1, která umožňuje optimální přenos 8K UHD streamů při 60 snímcích za sekundu a 4K UHD streamů při až 120 snímcích za sekundu. Podporovány jsou také technologie s vysokým dynamickým rozsahem, jako je HDR, HDR10+ nebo Dolby Vision.


ARC a eARC

Kromě podpory UHD poskytuje kabel HDMI HF-A-NCF také bezproblémový přenos zvukových proudů ve vysokém rozlišení a vícekanálových stop, včetně podpory technologií Dolby Atmos a DTS:X. Tyto toky mohou proudit obousměrně díky technologiím ARC a eARC.
Specifikace

Typ výrobku: Optický kabel HDMI
Délka: 1,5 m
Konektory: 2× samec HDMI
Podporovaná šířka pásma: HDMI Ultra-High Speed 48Gbps
Podporovaná rozlišení: 8K / 60p / 48 Gbps, 4K / 120p / 32,08 Gbps
Podporované technologie: HDCP1.4/2.2/2.3, eARC / ARC, HDR10 / HDR10+, VRR / 60 Hz ~ 240 Hz, DSC, QMS, QFT, ALLM
Materiál těla konektorů: Hliníková slitina + úprava α (Alpha)
Pokovení kontaktů konektorů: Zlato
 Stínění: 2× hliníkové fólie
Vnější plášť: PVC
Průměr kabelu: 4,7 mm (± 0,2 mm)
Barva: modrá