Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

580 € s DPH

ks

Výrobce analogových a digitálních audio a video kabelů a široké škály příslušenství, společnost Furutech Co., Ltd., Tokio, uvádí na trh kabel HDMI-N1-4 HDMI.
Překračuje vysokorychlostní specifikace s Ethernetem, 1080p-2160p, 12bitové hluboké barvy, 3D, 120Hz obnovovací frekvence (podporuje 4K až do 8 metrů) Více

Výrobce: FURUTECHKód produktu: 6718-4 Doprava a platba

Na všem záleží

Existuje rozšířená mylná představa, že levné kabely HDMI mají stejný výkon jako dražší provedení a že číslice jsou jen číslice. Totéž se říkalo o digitálních kabelech SPDIF, ale nyní se obecně uznává, že ano, a ve skutečnosti záleží na délce kabelu, aby se co nejlépe zabránilo vnitřním odrazům, které způsobují chyby v časování. Záleží na konstrukci, materiálech a kvalitě provedení každého kabelu, zejména v případě HDMI, které se musí vyrovnat se stále větší šířkou pásma. Pečlivá pozornost věnovaná kvalitě provedení je velkou součástí inženýrské rovnice Pure Transmission: Špičkové postříbřené vodiče μ-OFC jsou obklopeny trojvrstvým stíněním a zakončeny krásně zpracovaným nemagnetickým vodičem α (Alpha) 24k pozlaceným společností Furutech v těle z nemagnetické slitiny mědi.

Specifikace

  • Hlavní vodiče: nemagnetické α (Alpha) postříbřené μ-OFC pro minimální ztráty při přenosu.
  • Konektor HDMI: Nemagnetický 24karátový pozlacený vodič α (Alpha) s tělem z měděné slitiny.
  • Plášť: V souladu s RoHS, flexibilní PVC.
  • Trojité stínění zajišťuje vynikající izolaci šumu.
  • K dispozici v délkách 1,2 m, 2,5 m, 5 m, 8 m, 10 m, 12 m, 15 m, 20 m.