Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

96 € s DPH

ks

GT2 je skvěle navržený a vyrobený kabel USB 2.0
Postavte svůj počítačový audiosystém na stupně vítězů s kabely USB Pure Transmission GT2.
Konektory USB 2.0 pozlacené 24karátovým zlatem a postříbřené vodiče α (Alpha) OCC. Více

Výrobce: FURUTECHKód produktu: 6824-1 Doprava a platba

Správa pevných disků

Stále více lidí shromažďuje na pevných discích svých počítačů rozsáhlé hudební sbírky a k jejich obsluze slouží stále více převodníků s USB vstupem. Při správném nastavení a implementaci jsou počítačové systémy schopny zajistit plynulý a detailní zvuk, zejména u nahrávek s vysokým rozlišením. Jako u každé systémové komponenty však k tomu potřebujete kvalitní, dobře navržené a sestavené USB kabely.

Společnost Furutech obrátila svůj inženýrský talent Pure Transmission k vytvoření nejkvalitnějšího možného kabelu USB 2.0. Začínají postříbřenými vodiči α (Alpha) OCC a speciální polyethylenovou izolací/dielektrikem vysoké hustoty. Jak je znázorněno níže, GT2 je vybaven třívrstvým stíněním a speciálně navrženými 24karátovým pozlacenými konektory USB 2.0. Stejně jako u vysoce specifikovaného kabelu GT3 obsahuje kabelový obal tlumicí a izolační materiály, které udržují vysokou úroveň ochrany.
mechanickému zvonění, aby neovlivňovalo zvuk. Pečlivě navržená svorka zlepšuje přilnavost a udržuje mechanické i elektrické zkreslení na uzdě.


Výsledek je podobný tomu, který uslyšíte z našeho kabelu GT3 USB

Zvukový projev: čisté a otevřené výšky, elegantní textury středních frekvencí, mohutné, ale kontrolované basy, zvýšený pocit naprosté hmatatelnosti hudby, kterou si vychutnáte. GT2 vytváří z dat uložených v počítači skutečný hudební zážitek. Společnost Furutech vyrábí každý kabel ze své řady stejným způsobem; optimalizovaná technická řešení aplikovaná na pokročilé materiály a procesy, podpořená naprosto pečlivou kvalitou provedení.

Specifikace

  • Typy kabelů: USB-B (typ A-B) / USB-mini B (typ A-mini B)
  • Hlavní vodič: Vodiče α (Alpha) OCC s postříbřeným povrchem.
  • Hlavní izolace: Speciální polyethylen s vysokou hustotou
  • Třívrstvá konstrukce stínění pro lepší izolaci hluku
  • Konektory: Konektory řady USB pozlacené 24karátovým zlatem, navržené společností Furutech.
  • Nejlepší tlumicí a izolační materiály pro lepší frekvenční rozšíření a tonální vyvážení
  • Délka kabelu: 0,6 m, 1,2 m, 1,8 m, 3,6 m, 5,0 m.