Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

103 € s DPH

ks

Napájecí konektor Furutech FI-28 (R/G)Více

Výrobce: FURUTECHKód produktu: 6907-2 Doprava a platba

Filozofie společnosti Furutech Pure Transmission

Pečlivá kvalita konstrukce je velkou součástí inženýrské rovnice. Technologie Furutech Pure Transmission se zaměřuje na každý prvek přenosu energie a signálu makroobjektivem a používá optimalizovaná technická řešení známých problémů, jako je kontaktní odpor, potlačení EMI a RFI, uzemnění a použití nejlepších dostupných materiálů a procesů.


Systém tlumičů plovoucího pole Furutech

Systém Floating Field Damper zcela řeší největší problém, který jste si nikdy neuvědomili, tím, že hvězdicově uzemňuje kovové části, ve kterých se proudem protékajícím konektorem vytvářejí plovoucí magnetická pole. Precizně zkonstruovaný odpružený kovový můstek spojuje jednotlivé části dohromady a odvádí potenciál k zemi, čímž výrazně snižuje zkreslení a zajišťuje mimořádně čistý a stabilní přenos energie.


"Pověst společnosti Furutech v oblasti audio konektorů je skálopevná, stejně jako její zjevně vědecky podložený přístup i k netradičním řešením, jako jsou demagnetizátory CD a LP ... Šňůra [Piezo Powerflux AC] je pravděpodobně nejradikálnější implementací hi-tech materiálů, o kterou se v tomto odvětví zatím někdo pokusil ... Na základě jejího tlumicího účinku, který je zabijákem šumu, bych očekával dobré výsledky v systémech, které potřebují větší organizaci, kontrolu a dovednosti v oblasti šumu. Ačkoli Furutech není zdaleka levný, jeho konstrukce, složky a fit 'n' finish jsou na špičkové úrovni. Díky tomu některé spíše dražší nabídky vypadají jako bláznivé domácí nebo nepřiměřeně funčkní snahy."
  Srajan Ebaen (6moons.com)

Specifikace

  • α (Alpha) čistě měděné rhodiované / pozlacené vodiče
  • Systém tlumení plovoucího pole* eliminuje magnetické rušení
  • Tělo z nylonu a skleněných vláken s uhlíkovými částicemi, které pohlcují vibrace a rezonance
  • Specifikováno pro kabely o průměru od 6 mm do 17,5 mm
  • Rozměry: Délka těla 40,2 mm × průměr 39,6 mm × celková délka 76,2 mm.
  • Kovová kabelová svorka zlepšuje přilnavost a snižuje mechanicky a elektricky vyvolané zkreslení
  • Výkon: 15 A / 125 V 10 A / 250 V