Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

4 400 € s DPH

Klíčem k velmi příjemnému, muzikálnímu projevu modelu Evoke 50 je zcela nový 28mm výškový měnič Cerotar, ve spojení se dvěma 18cm basovými měniči Esotec+ a jedním 15cm středobasovým měničem Esotec+, s novým košem a vylepšeným systémem magnetů, umožňujícím vysoký zdvih membrány. Více

Výrobce: DYNAUDIOKód produktu: P00097-3 Doprava a platba

Dynaudio vytváří reproduktory, které svým přednesem popírají jejich fyzické rozměry, již více než 40 let, a nový model Evoke 50 není výjimkou. Cílem řady Evoke je nabídnout při dané ceně výjimečnou hodnotu pomocí technologií odvozených z řad Contour a Confidence, vestavěných do čistých linií elegantních skříní s povrchovou úpravou vysoké kvality. Klíčem k velmi příjemnému, muzikálnímu projevu modelu Evoke 50 je zcela nový 28mm výškový měnič Cerotar, ve spojení se dvěma 18cm basovými měniči Esotec+ a jedním 15cm středobasovým měničem Esotec+, s novým košem a vylepšeným systémem magnetů, umožňujícím vysoký zdvih membrány. Tyto velké sloupové reprosoustavy jsou vhodné i do velkých prostor, nad 35 m2.

Výškový měnič Cerotar s textilní kalotou je nově konstruován s dodatečným vnitřním vrchlíkem Hexis. Hexis optimalizuje akustické vlastnosti dutiny za textilní kalotou, což přispívá k vyrovnanější frekvenční odezvě. Optimalizovaný magnetický systém s magnety Ferrite+ zvyšuje citlivost výškového měniče. Tyto nově vyvinuté technologie vedou k dynamickému, detailnímu a přirozenému podání výškového frekvenčního pásma s velmi nízkou hladinou projevů poslechové únavy. Řada Evoke nabízí nový zaoblený elegantní tvar. Skříně v černém a bílém provedení jsou lakovány zcela novou technikou, umožňující dosáhnout nádherný vysoký lesk s efektem skleněného povrchu. Dřevěné povrchové úpravy používají otevřenou dýhu s velmi přirozeným pocitem. Ořech má teplé, hluboce tmavé tóny. Světlé dřevo je vyrobeno z překrásné světlé dýhy meruňky. Měniče jsou vybaveny nově navrženými krycími kroužky upevňovacích vrutů, dodávajícími reprosoustavám stylový čistý vzhled. Reprosoustavy Evoke 50 jsou dodávány s dvoudílnými pěnovými ucpávkami, které uživateli umožňují vyladit vyústění basreflexu ve třech krocích: plně otevřený, polouzavřený, zcela uzavřený. Posluchači je tak umožněno nastavit podání basů v souladu s umístěním reprosoustav a parametry poslechové místnosti.

 Specifikace

  • Hmotnost: 26.9 kg
  • Rozměry: 30.5 × 116.2 × 37.3 cm
  • Povrchová úprava: bílá, černá, ořech, světlé dřevo
  • Citlivost: 87 dB
  • Frekvenční rozsah: 35 Hz - 23 kHz
  • Impedance: 4 ohmy
  • Počet pásem: 3