Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

729 € s DPH

ks

Nové Dynaudio Emit 10 jsou kompaktní dvoupásmové regálové reprosoustavy, využívající technologie odvozené z vyšších firemních sérií Confidence, Contour a Evoke. Více

Výrobce: DYNAUDIOKód produktu: P00089-3 Doprava a platba

Nové Dynaudio Emit 10 jsou kompaktní dvoupásmové regálové reprosoustavy, využívající technologie odvozené z vyšších firemních sérií Confidence, Contour a Evoke. Jsou ideální pro menší místnosti nebo jako surround reproduktory v systému domácího kina. Použitý 14cm středobasový měnič je odvozen z Esotec + z úspěšné série Evoke. Jeho systém dvojitých magnetů poskytuje lepší řízení pohybu a citlivost, což znamená, že při nižších frekvencích nabízí vylepšenou frekvenční odezvu a dynamiku, při zachování křišťálově čisté reprodukce středního pásma. Výškový reproduktor Cerotar (vybavený vnitřní kopulkou Hexis) je ten samý, který najdete v reproduktorové řadě Evoke. Jako základ pro jeho konstrukci posloužily tweetery ze dvou výročních modelů – Esotar Forty, použitý ve Special Forty a neuvěřitelný Esotar 3, který uslyšíte v modelu Heritage Special nebo nejvyšší řadě Confidence.

Výhybka v Emit 10 byla navržena stejnými inženýry, kteří pracovali na modelu Heritage Special a firemní řadě profesionálních studiových referenčních systémů Core. Používá design hybridní výhybky – 1.řádu pro výškový reproduktor a topologii 2. řádu pro středobasový měnič. V Dynaudio mohli použít univerzální obvod, který by vyhovoval všem reprosoustavám, to by však znamenalo snížit kvalitu reprodukce. Raději tedy strávili trochu času navíc tím, že to udělali pořádně. Myslíme si, že budete souhlasit, až je uslyšíte.

Kabinety reprosoustav jsou vyrobeny z 18 mm silných desek MDF, pokryté krásnými laminátovými povrchy vyrobenými na zakázku. K dispozici jsou tři barevná provedení : černé, bílé a odstín vlašský ořech. Reproduktory jsou vybaveny odnímatelnými magnetickými mřížkami. 

 Specifikace

  • Hmotnost: 6.4 kg
  • Rozměry: 17 × 29 × 27.15 cm
  • Povrchová úprava: vlašský ořech, bílá, černá
  • Citlivost: 85 dB
  • Frekvenční rozsah: 64 Hz - 25 kHz
  • Impedance: 6 ohmy
  • Počet pásem: 2